Sport     | 09.01.2018. 10:40 |

Aldin Mahmutović sportista grada Bihaća za 2017. godinu

BIHAĆ, 9. januara (FENA) - Član Karate kluba Bihać Aldin Mahmutović proglašen je sportistom grada Bihaća za 2017. godinu, na tradicionalnoj manifestaciji održanoj u sali Kulturnog centra u Bihaću.

Mahmutović, član KK Bihać osvojio je 2. mjesto na svjetskom kupu u Umagu u kategoriji 84 kg borbe, a pored titule sportiste godine Mahmutović je osvojio i titulu najboljeg seniora.

Titulu najbolje seniorke osvojila je Sara Rizvić, članica SPC Virus Bihać - za osvojeno 3. mjesto na svjetskom prvenstvu u ''show danceu''.

Najuspješniji trener u 2017. godini je Dževad Felić, trener Ženskog odbojkaškog kluba Bihać, koji je proglašen najuspješnijom sportskom ekipom u ženskoj konkurenciji.

Najuspješnija sportska ekipa u muškoj konkurenciji je osvajač Premijer lige Bosne i Hercegovine u brdskom biciklizmu BBK ''Daj Krug''.

Nakon Sanskog Mosta, stanje prirodne nesreće proglašeno i u Bihaću i Bosanskoj Krupi

Grad Bihać i Fondacija Mozaik nastavljaju podršku programima Omladinske banka Bihać

U Bihaću i Cazinu glasalo nešto više od 40 posto od ukupnog broja registriranih birača

Vizija i plan urbanog razvoja Kantona Sarajevo: Transformacija grada za kvalitetniji i bolji život građana