Stranačke aktivnosti     | 17.11.2025. 17:22 |

Saopćenje za javnost SDS

FENA Saopćenje, Foto/ SDS

Napomena: Fena se ograđuje od objavljenih informacija u ovoj rubrici i odgovornost za njihov sadržaj snose isključivo njihovi autori, odnosno pošiljatelji.

Blanuša o poskupljenju struje: Nije narod raja da plaća danak vaših pljački!

„Narod neće i ne smije plaćati javašluk u Elektroprivredi Republike Srpske /EPRS/. Besraman je zahtjev za povećanje cijene električne energije od 33 odsto, a još besramnije je očekivanje da poniženi narod i privreda plate pljačke i uništavanje EPRS. Nećemo dozvoliti da se od naroda otima i da se dalje ponižava, da bi se dalo Rašidu Serdarovu, zetovima, kumovima i porodičnim firmama“, poručio je profesor Branko Blanuša, kandidat SDS-a za predsjednika Republike Srpske, povodom zahtjeva EPRS za novo poskupljenje struje koje bi u prosjeku iznosilo 33 odsto.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) D. Ć.

SDS

Vezane vijesti

Saopćenje za javnost SDS-a

Saopćenje za javnost SDS-a

Saopćenje za javnost SDS-a

Informacije i uvjeti

Promo

Besplatna zamjena 4G kartica za m:tel korisnike

Lojalnost koja se isplati: m:tel korisnici sada još lakše do novog telefona

Povoljni uslovi kreditiranja i stručna podrška Raiffeisen banke za mlade poduzetnike