Sport     | 04.03.2020. 08:28 |

Četvrtoligaš u polufinalu njemačkog kupa

FENA Internet

BERLIN, 4. ožujka (FENA) - Saarbruecken je postao prvi četvrtoligaš u povijesti njemačkog nogometa koji se plasirao u polufinale njemačkog kupa.

U susretu četvrtfinala DFB kupa Saarbruecken je na svom terenu izbacio prvoligaša Fortunu iz Duesseldorfa. Nakon 120 minuta igre rezultat je bio neodlučen 1:1, a četvrtoligaš je na kraju slavio boljim izvođenjem jedanaesteraca s ukupnih 7:6.

U drugom četvrtfinalnom susretu Bayern je u gostima pobijedio Schalke 1:0. Stijelac jedinog gola bio je Joshua Kimmich u 40. minuti.

U srijedu se sastaju Bayer Leverkusen - Union Berlin te Eintracht Frankfurt - Werder.