Sport     | 03.03.2020. 08:19 |

Arsenal prvi četvrtfinalist FA kupa

FENA Internet

PORTSMOUTH, 3. ožujka (FENA) - Arsenal se plasirao u četvrtfinale engleskog FA kupa, svladavši u gostima momčad Portsmoutha rezultatom 2:0.

"Topnici" su do pobjede došli golovima Sokratisa Papastathopoulosa u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i Eddija Nketiaha koji je bio strijelac u 51. minuti.

Preostali susreti osmine finala igraju se sljedeće tri dana, u utorak se sastaju Chelsea - Liverpool, Reading - Sheffield United i West Bromwich Albion - Newcastle United, u srijedu Leicester City - Birmingham City, Sheffield Wednesday - Manchester City i Tottenham Hotspur - Norwich City, dok će u četvrtak posljednji na teren Derby County i Manchester United.