Sport     | 27.02.2020. 15:19 |

Mladi nogometaši BiH remizirali u Podgorici

FENA Saopćenje

SARAJEVO, 27. februara (FENU) - Drugi prijateljski susret nogometnih "U-18" selekcija Crne Gore i Bosne i Hercegovine, koji je odigran danas u Podgorici, završen je neriješenim rezultatom 1:1 (1:0).

Domaći tim je do prednosti došao u 7. minuti golom  Lazara Mijovića, a izjednačenje bh. selekciji početkom drugog dijela donosi Ivan Grgić u 46. minuti.

Prvi susret, odigran prije dva dana, završen je pobjedom Crne Gore 2:0.

Bosne i Hercegovine u ovom susretu branili su: Luka Damjanović, Luka Brandić, Filip Račić, Mustafa Šukilović, Dejan Popara (46. Enver Kulašin), Denis Alijagić (46. Obren Kljajić), Ivan Grgić, Dino Okanović (46. Mustafa Trako), Dominik Peštić (67. Ervin Burzić), Dženan Čerimagić (67. Eldar Mulaosmanović), Petar Šetka. Selektor: Slaven Musa.