Sport     | 15.02.2020. 16:52 |

Široki Brijeg - Tuzla City 3:2

ŠIROKI BRIJEG, 15. veljače (FENA) – U glavnoj provjeri za proljetni dio sezone nogometaši Širokog Brijega na Pecari su svladali Tuzla City rezultatom 3:2 u utakmici u kojoj su gosti dva puta vodili.

Vedin Kulović u 8. minuti doveo je Tuzlu u vodstvo, a izjednačio je Dražen Bagarić u 15. Samo tri minute kasnije Badara Badji pogodio je za novo vodstvo gostiju, a izjendačio je Dino Ćorić iz jedanaesterca u 36. minuzi.

Pobjedu momčadi Tonija Karačića donio je Ante Hrkać, koji je u 87. minuti rezultirao još jedan kazneni udarac za Plavo-bijele.

Bh. nogometno prvenstvo nastavlja se sljedećeg tjedna. Tuzla City 22. veljače gostuje kod Sarajeva, dok Široki 23. veljače dočekuje Borac.