Sport     | 11.02.2020. 13:08 |

Zrinjski u posljednjoj provjeri u Istri bolji od Kolubare

MEDULIN, 11. veljače (FENA) – U posljednjoj utakmici na Medulin kupu nogometaši Zrinjskog pobijedili su srbijanskog drugoligaša Kolubaru iz Lazarevca rezultatom 3:0, a zanimljivo je da su sva tri gola postigli igrači koji su u klub došli u posljednjih sedam dana.

Zrinjski je poveo u 37. minuti preko Miljana Škrbića, na 2:0 povisio je u 75. minuti fantastičnim udarcem s ruba kaznenog prostora Robert Mišković, a konačnih 3:0 postavio je Asim Zec u 83.

Momčad Mladena Žižovića pobjedom nad Kolubarom zauzela je peto mjesto na prijateljskom turniru na kojem je u prvom dijelu odigrala tri utakmice. Na staru je Zrinjski pobijedio Istru 5:1, zatim je poražen od Rudara iz Prijedora 2:0, dok je utakmica s poljskom Sandecjom završila bez pobjednika 1:1.

Momčad Zrinjskog već danas se vraća u Mostar. Posljednju provjeru prije nastavka sezone ekipa će imati u subotu, 15. veljače, kada će protivnik „Plemićima“ biti nogometaši Željezničara. Mjesto odigravanja te utakmice još nije definirano.

Premijer liga BiH vraća se 22. veljače, a Zrinjski u prvom proljetnom kolu gostuje u Zenici kod Čelika.