Sport     | 27.01.2020. 08:34 |

Real preuzeo vrh ljestvice La Lige

VALLADOLID, 27. siječnja (FENA) - Real Madrid pobijedio je u gostima Real Valladolid rezultatom 1:0 u posljednjem susretu 21. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Jedini gol na utakmici postigao je Nacho u 78. minuti. Deset minuta kasnije, nakon udarca iz kuta, za izjednačenje je pogodio Sergio Guardiola, ali je taj pogodak poništen zbog zaleđa.

Real je tako iskoristio subotnji poraz Brcelone na gostovanju kod Valencije (2:0) te preuzeo vrh ljestvice.

Real sada ima 46 bodova, a Barcelona 43.

Getafe je pobijedio Real Betis rezultatom 1:0, Real Sociedad je svladao Mallorcu 3:0, dok u susretima Atletico Madrid - Leganes i Celta Vigo - Eibar nije bilo golova.