Sport     | 20.01.2020. 21:00 |

Košarkaši Širokog Brijega osvojili Kup Herceg-Bosne

ČAPLJINA, 20. siječnja (FENA) - Košarkaši Širokog osvojili su Kup Herceg-Bosne pobijedivši u finalnom susretu u Čapljini istoimenog domaćina rezultatom 73:48 (5:12, 28:16, 20:9, 20:11).

Nakon očajne prve četvrtine u kojoj su Širokobriježani ubacili samo pet poena, gosti su u nastavku proigrali te su na kraju došli do uvjerljive pobjede.

Široki su do pobjede predvodila braća Drežnjak. Mateo je ubacio 17, a Dario 16 poena.

Ovom pobjedom Široki se plasirao na završnicu Kupa Bosne i Hercegovine koja će se igrati u veljači.