Sport     | 23.10.2019. 08:22 |

PSG, Bayern i Manchester City i dalje stopostotni u Ligi prvaka

MOSTAR, 23. listopada (FENA) - U sinoćnjim utakmicama 3. kola Lige prvaka u skupinama A, B, C i D, pobjede su upisali te i dalje imaju stopostotni učinak PSG, Bayern i Manchester City.

PSG je bio uvjerljiv u gostima kod Club Bruggea 5:0, a toj skupini madridski Real je slavio kod Galatasaraya s 1-0 golom Kroosa iz 18. minute. Pobjeda Reala spriječila je PSG da postane prva momčad u povijesti Lige prvaka koja se plasirala u osminu finala nakon samo tri kola.

U skupini B Bayern rezultatom 3:2 slavio u Pireju protiv Olympiacosa, dok je u Londonu Tottenham bio uvjerljiv protiv Crvene zvezde 5:0.

Atalanta je povela na gostovanju kod Manchester Cityja 1:0, no uslijedio žestok odgovor Građana koji su na kraju slavili pobjedu 5:1. U drugom susretu skupine C Šahtar i zagrebački Dinamo podijelili su bodove odigravši 2:2. Obje momčadi imaju po 4 boda, dok je Atalanta bez bodova.

U Skupina D Atletico Madrid je golom Morata u 78. Minuti pobijedio Bayer Leverkusen , dok je Juventus s 2:1 bio bolji od moskovskog Lokomotiva, iako je talijanski prvak na poluvremenu gubio 1:0. Atletico i Juventus imaju po 7 bodova, Lokomotiv 3, a Leverkusen je bez bodova.

Skupina A:

Club Brugge - PSG 0:5 (Icardi 7', 63', Mbappe 61', 79', 83')
Galatasaray - Real Madrid 0:1 (Kroos 18')

1. PSG 3 3 0 0 9:0 9
2. Real Madrid 3 1 1 1 3:5 4
3. Brugge 3 0 2 1 2:7 2
4. Galatasaray 3 0 1 2 0:2 1

Skupina B:
Tottenham - Crvena zvezda 5-0 (Kane 9', 72', Son 16', 44', Lamela 57')
Olympiakos - Bayern 2-3 (El Arabi 23', Guilherme 79' / Lewandowski 34', 62', Tolisso 75')

1. Bayern 3 3 0 0 13:4 9
2. Tottenham 3 1 1 1 9:9 4
3. Crvena zvezda 3 1 0 2 3:9 3
4. Olympiacos 3 0 1 2 5:8 1

Skupina C:

Šahtar - Dinamo Zagreb 2:2 (Konopljanka 16', Dodo 75' / Olmo 25', Oršić 60'-11m)
Manchester City - Atalanta 5:1 (Aguero 34', 38'-11m, Sterling 58', 64', 69' / Malinovski 28'-11m)

1. Manchester City 3 3 0 0 10:1 9
2. Dinamo Zagreb 3 1 1 1 6:4 4
3. Šahtar Donjeck 3 1 1 1 4:6 4
4. Atalanta 3 0 0 3 2:11 0