Sport     | 19.10.2019. 19:06 |

Mladost vodi s 1:0 na poluvremenu utakmice protiv Željezničara

FENA Vanja Tolj

SARAJEVO, 19. oktobra (FENA) - Fudbaleri Mladosti vode protiv Željezničara s 1:0 na poluvremenu utakmice 13. kola Premijer lige BiH koja se igra na stadionu "Grbavica".

Jedini pogodak u prvom poluvremenu postigao je napadač Mladosti, Englez Matthias Fanimo u 38. minutu susreta.

Željezničar je u prvih 45. minuta imao terensku inicijativu i posjed lopte ali nije uspio ozbiljnije ugroziti gol gostiju iz Doboja kod Kaknja.

S druge strane Mladost se branila, a zatim iz prve ozbiljnije prilike došla do vodstva.