Sport     | 17.09.2019. 20:55 |

Dva remija na startu Lige prvaka

FENA Roland Grabovac

MILANO, 17. rujna (FENA) - Na startu nove sezone nogometne Lige prvaka Inter i Slavija Prag odigrali su 1:1, a isti rezultat bio je i na utakmici Lyon – Zenit.

Na stadionu Giuseppe Meazza Slavija je bila na pragu senzacije. Češki prvak poveo je u 63. minuti preko Petera Olayinka, a Inter je bod iščupao u drugoj minuti sudačke nadoknade kada je za konačnih 1:1 pogodio Nicolo Barella.

U drugom susretu skupine F večeras se sastaju Borussia Dortmund i Barcelona.

U skupini G Zenit St. Petersburg poveo je na gostovanju kod Lyona golom Sardara Azmouna u 41. minuti susreta, a izjednačio je Memphis Depay iz jedanaesterca devet minuta kasnije.

Benfica i RB Leipzig igraju večer u drugoj utakmici skupine G.

(FENA) R. G.

Nogomet - Igman upisao važna tri boda u borbi za opstanak

Počinju kvalifikacije za EP za nogometašice, BiH pod vodstvom novog selektora protiv Portugala i S. Irske

Takmičarska komisija NSBiH: Sarajevu oduzeta tri boda, suspendovani Mirvić i Ibričić