Sport     | 19.08.2019. 22:45 |

Nogometaši Sarajeva bolji od Radnika

FENA Hasan Selhanović

SARAJEVO, 19. augusta (FENA) - Nogometaši Sarajeva u posljednjem susretu 5. kola  BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine  večeras su  na stadionu "Asim Frhatović Hase" pobijedili Radnik sa 2:1 (1:0).

Vodeći gol za aktualnog prvaka u 32. minuti postigao je kapiten  Krste Velkoski, koji je prizemnim udarcem savladao  golmana Radnika, nakon sjajne asistencije Tatara.

Bolju igru  u drugom poluvremenu ekipa iz Bijeljine realizirala je izjednačujućim pogotkom  Demira Pece u 65. minuti.

Pobjedu "Bordo" timu osigurao je Besim Šerbečić u 79. minuti. Ubačanu  loptu iz slobodnog udraca i prvi pokušaj domaćeg tima golman gostiju Bilobrk je sjajno odbranio, a iz drugog pokušaja Šerbečić pogađa za konačnih 2:1.