Sport     | 07.05.2019. 08:24 |

Serie A: Milan – Bologna 2:1

MILANO, 7. svibnja (FENA) - Nogometaši Milana ostali su u utrci za jednim od četiri prva mjesta koje vode u Ligu prvaka nakon što su u posljednjem susretu 35. kola talijanskog nogometnog prvenstva na svom terenu pobijedili Bolognu 2:1.

Milan je poveo 2:0 preko Susa u 37. i Fabija Borinija u 67. minuti, a konačnih 2:1 postavio je Mattia Destro u 72.

Do kraja utakmice više nije bilo pogodaka, a glavni sudac pokazao je tri crvena kartona. Milan je ostao s igračem manje u 75. minuti nakon što je isključen Lucas Paquetea, dok su gostu u sudačkoj nadoknadi ostali bez dva igrača: Mitchella Dijksa i Nicole Sansonea.

Tri kola prije kraja na ljestvici Serie A Juventus je prvi s 89, a Napoli drugi sa 73 boda. Za preostala dva mjesta koja vode u Ligu prvaka borit će se treće Inter koji ima 63 boda, četvrta Atalanta (62), peti Milan (59) i šesta Roma (59).