Sport     | 16.03.2019. 16:59 |

Mladost iz Doboja kod Kaknja poražena od bijeljinskog Radnika sa 0:3

FENA Vehid Begunić

DOBOJ KOD KAKNJA, 16. marta (FENA) - Mladost iz Doboja kod Kaknja poražena je u 23. kolu BHT Premijer lige u nogometu na svom terenu od bijeljinskog Radnika uvjerljivim rezultatom 0:3 (0:3).

Gosti su došli u vodstvo već u 17. minuti iz penala kojeg je skrivio Nana Welbeck, a realizirao iskusni Velibor Đurić.

Samo dvije minute kasnije domaći stoper Kenan Horić, nakon drugog prekršaja za žuti karton, isključen je iz igre.

Gosti su svoju brojčanu prednost znali iskoristiti te već do poluvremena riješiti sve dileme oko pobjednika.

Radnik je, naime, u 38. minuti povisio vodstvo na 2:0, a strijelac je bio Irfan Hadžić, koji je glavom pospremio loptu u mrežu.

Isti se igrač samo minutu kasnije prošetao kroz domaću odbranu te sigurno poentirao za vodstvo Radnika od 3:0, što se ispostavilo i kao konačni rezultat ovog meča.