Sport     | 10.03.2019. 20:03 |

Sloboda pobijedila Rudar

TUZLA, 10. marta (FENA) - Rukometni klub Sloboda Tuzla danas je u Mejdanu, u sklopu 17. kola Prve lige Federacije BiH, dočekao ekipu Omladinskog rukometnog kluba Rudar iz Banovića.

Na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 22:10, a nakon 60 minuta slavila je domaća ekipa i to rezultatom 41:21.

Pogotke za Slobodu postigli su: Aleksandar Vujnić osam, Enes Skopljak šest, Davor Kadić i Edin Cerić po pet, Emir Suhonjić i Semir Memić četiri, Bakir Pirić i Admir Kišić dva, dok su po jedan pogodak postigli Darko Ilić, Amer Denjo, Arnad Hamzić, Mirza Jusufović i Ermin Jusić, saopćeno je iz RK Sloboda.

U suparničkoj ekipi pogotke su postigli: Nermin Čamdžić i Dino Sarić pet, Kemal Pozderac, Amer Avdić, Bakir Jahić i Smajo Zejnilagić te po jedan pogodak postigli su Jasmin Demirović, Denis Nurkić i Mahir Salihović.