Sport     | 16.02.2019. 23:10 |

Barceloni minimalna pobjeda nad Valladolidom

MADRID, 16. veljače (FENA) – Nogometaši Barcelone učvrstili su se na vrhu ljestvice španjolske La Lige pobjedom 1:0 nad Valladolidom u susretu 24. kola.

Jedini gol na utakmici postigao je Lionel Messi u 43. minuti iz kaznenog udarca. Pobjeda Barcelone mogla je biti i puno uvjerljivija, ali su se domaći nogometaši propisno ispromašivali. Među ostalim, Messiju je u 85. minuti vratar Valladolida obranio jedanaesterac.

U subotu su odigrane još tri utakmice 24. kola, Levante je u gostima pobijedio Celtu 4:1, Atletico Madrid je s gostovanja kod Raya Vallecana odnio tri boda zahvaljujući minimalnoj pobjedi 1:0, a domaću pobjedu upisao je Real Sociedad nad Leganesom 3:0.

Na ljestvice je prva Barcelona s 54 boda, a slijede Atletico Madrid (47), Real Madrid (45), Sevilla (37), Getafe (36), itd.