Sport     | 13.02.2019. 16:43 |

Tuzla Citi pripreme u Ulcinju zaključio pobjedom protiv Arsenala

FENA

ULCINJ, 13. februara (FENA) - Nogometaši Tuzla Cityja dvonedjeljne pripreme u Ulcinju zaključili su danas pobjedom protiv Arsenala iz Tivta rezultatom 3:1 (3:0).

Strijelci za tim trenera Slobodana Starčevića bili su Edin Murga u 10. i 28., te Eldin Trumić u 21. minuti susreta. Domaći igrači ublažili su poraz golom u 50. minuti.

Nogometaši Tuzla Cityja od početka priprema odigrali su pet utakmica i sve su riješili u svoju korist. Pobijedili su Čapljinu 3:1, Željezničar 3:1, Otrant (Ulcinj) 3:1, Radnik (Bijeljina) 2:0, te Arsenal 3:1.

Ekipa se u Tuzlu vraća u četvrtak, a u subotu na Tušnju imat će "generalku" protiv Slobode.

Pobjeda Veleža nad Zvijezdom

Barbarez: Vjerujem da ću manjak trenerskog iskustva nadoknaditi respektom i autoritetom (VIDEO)