Sport     | 15.12.2018. 22:47 |

SEHA liga: Zagreb odnio bodove iz Ljubuškog

LJUBUŠKI, 15. prosinca (FENA) - Rukometaši Izviđača doživjeli su još jedan poraz u SEHA ligi, nakon što ih je večeras u Ljubuškom pobijedio Zagreb 22:21.

Bh. prvaci odigrali su solidnu utakmicu, posebice u prvom poluvremenu, i bili su blizu osvajanju barem jednog boda protiv favoriziranoga Zagreba.

Izviđač je veći dio prvog poluvremena bio u prednosti, a na odmor se otišlo pri rezultatu 12:10 za domaće.

Tu prednost "Skauti" su čuvali do 46. minute, kada Zagrebaši prelaze u vodstvo koje do kraja više nisu ispuštali.

Prvi strijelac Zagreba s 5 golova bio je bivši "Skaut" David Mandić, dok je u redovima Izviđača Domagoj Alilović zabio 6, a Vedran Delić 5 golova.

Ne vrhu ljestvice SEHA lige Zagreb i Vardar imaju po 30 bodova, a bh. prvak je i dalje na posljednjem mjestu s jednim osvojenim bodom.

Do kraja godine Izviđač će odigrati još jednu utakmicu u SEHA ligi, i to za tri dana, kada u Ljubuški dolazi Metalurg, pretposljednja momčad na ljestvici protiv koje su Ljubušaci osvojili svoj jedini bod u ovoj sezoni.