Sport     | 03.12.2018. 08:27 |

Bordeaux prekinuo pobjedničku seriju PSG-a

BORDEAUX, 3. prosinca (FENA) - Pobjednička serija PSG-a u francuskom nogometnom prvenstvu zaustavljena je u nedjelju remijem 2:2 na gostovanju kod Bordeauxa.

Aktualni prvaci vodili su u dva navrata golovima Neymara u 34. i Kyliana Mbappea u 66. minuti, a strijelci za Bordeaux bili su Jimmy Briand u 53. i Andreasa Corneliusa u 84. minuti.

Tako je prekinuta serija od 14 uzastopnih pobjeda PSG-a na startu prvenstva, no Parižani su i dalje u velikoj prednosti u odnosu na najbliže pratitelje. PSG je prvi na ljestvici s 43 boda, Montpellier drugi s 29 bodova, a Lyon treći s 28 bodova.

U ostalim susretima 15. kola igranim u nedjelju Marseille i Reims igrali su bez golova 0:0, neriješeno je bilo i u ogledu Toulouse - Dijon 2:2, a Strasbourg je u gostima svladao Rennes rezultatom 4:1.

Sedam golova u derbiju Zrinjskog i Sarajeva, bodovi ostali u Mostaru

U Francuskoj uhapšen tinejdžer zbog planiranja terorističkog napada na Olimpijadi u Parizu