Sport     | 01.12.2018. 16:25 |

Đumić asistirao u remiju Dynamo Dresdena kod St. Paulija

FENA Saopćenje

SARAJEVO, 1. decembra (FENA) - Dario Đumić, bosanskohercegovački stoper, asistirao je za remi Dynamo Dresdena na gostovanju kod St. Paulija (1:1) u 15. kolu 2. njemačke Bundeslige.

Nakon što nije bilo pogodaka u prvom poluvremenu, odmah na početku drugog dijela, tačnije u 47. minuti Jeremy Dudziak je doveo domaće u prednost.

Dynamo je napadao, a u 86. minuti nakon kornera Đumić je prebacio loptu glavom za Jannika Mullera, koji je zatresao mrežu za 1:1.

Bosanskohercegovački stoper odigrao je svih 90. minuta i bio jedan od najboljih igrača na terenu. Drugi bh. reprezentativac Haris Duljević u igru je ušao u posljednjih desetak minuta i doprinio dosta igri gostiju.

(FENA) H. D.

Počinju kvalifikacije za EP za nogometašice, BiH pod vodstvom novog selektora protiv Portugala i S. Irske

Takmičarska komisija NSBiH: Sarajevu oduzeta tri boda, suspendovani Mirvić i Ibričić