Sport     | 18.11.2018. 11:33 |

TKD 'Magone' iz Livna osvojio šest medalja u Splitu

LIVNO, 18. studenoga (FENA) - Na međunarodnom taekwondo turniru “"Kup Marjana 2018”, koji je tijekom vikenda održan u Splitu za uzraste mlađih kadeta, kadeta i juniora, Teakwondo klub 'Magone' iz Livna osvojio je 6 medalja.

Na turniru je nastupilo 196 natjecatelja, 16 klubova iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Livanjski Magone nastupio je sa 15 natjecatelja koji su osvojili 6 medalja, i to 4 bronce i 2 zlata.

Zlato su osvojili Nino Šeremet i Amar Ortaš, a broncu Marko Brdar, Ante Pervan, Ajni Ortaš i Luka Krezo.

Od bosanskohercegovačkih klubova, osim 'Magone' iz Livna, u Splitu su nastupili i taekwondo klubovi: 'Cro Star' Mostar i 'Poskok' Posušje.