Sport     | 24.10.2018. 21:07 |

Zrinjski došao do prve pobjede u ABA 2 ligi

MOSTAR, 24. listopada (FENA) - U susretu 5. kola regionalne košarkaše ABA 2 lige Zrinjski je u Mostaru pobijedio skopski MZT 93:87.

Iako su domaći košarkaši kontrolirali igru 35 minuta i veći dio utakmice vodili s dvoznamenkastom prednošću, potpuno su stali u finišu utakmice i dopustili protivniku da u posljednjoj minuti dođe na samo dva poena zaostatka.

Ipak, zahvaljujući ubačajima Marka Ramljaka i Ivana Miličevića s crte slobodnih bacanja bh. prvak konačno je došao do prve ovo sezonske pobjede u regionalnoj ligi.

Ramljak s 35 poena i Milićević s 25 bili su najzaslužniji za trijumf Mostaraca, dok je kod MZT-a Ive Ivanov ubacio 26 poena.

Za sedam dana Zrinjski u šestom kolu ABA 2 lige Zrinjski u Čačku gostuje kod Borca.