Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-parts-new/sql.php on line 166

Fena.ba | Najnovije vijesti iz BiH, regiona i svijeta
Sport     | 21.10.2018. 09:39 |

Ubjedljiva pobjeda rukometaša Slobode protiv Žepča

FENA Saopćenje

TUZLA, 21. oktobra (FENA) – U susretu 5. kola Prve federalne rukometne lige – grupa Sjever, ekipa Slobode sinoć je u dvorani Mejdan nadigrala Žepče rezultatom 39:24 (15:14).

Gosti su favorizovanim „solarima“ pružili veliki otpor. Više puta imali su prednost, najveću 7:9 sredinom poluvremena. Tuzlaci su, ipak, prvi dio susreta riješili u svoju korist s minimalnih 15:14.

No, u nastavku druga slika na parketu Mejdana. Razbranio se domaći golman Zdravko Čajić (10 odbrana), a iz brzih kontri Sloboda je došla do značajnije prednosti.

U razdoblju od 37. do 48. minute gosti nisu postigli nijedan gol, pa je Sloboda na kraju trijumfovala ubjedljivom prednošću, ostvarivši treću pobjedu.

U domaćem sastavu po sedam golova postigli su Enes Skopljak i Davor Kadić, dok je Edin Cerić postigao pet.

U ekipi Žepča Ante Dragičević postigao je sedam, a Darko Matijević šest golova.