Sport     | 03.10.2018. 23:02 |

Liga prvaka - Napoli u finišu do pobjede nad Liverpoolom, pobjeda Porta

SARAJEVO, 3. oktobra (FENA) - Nogometaši Napolija savladali su Liverpol u desrbi susretu drugog kola C-grupe Lige prvaka.

Napolitanci su nakon neočekivanog remija u prvom kolu u Beogradu večeras na svom terenu golom Insignea u 90. minuti došli do trijumfa kojim su preuzeli lidersku poziciju na tabeli.

U prvom kolu u ovoj grupi Paris Saint Germain je na "Parku prinčeva" pobijedio Crvenu zvezdu sa 6:1, uz tri gola Neymara.

U D-grupi Porto je savladao Galatasaray s 1:0 i nakon dva kola dijeli lidersku poziciju na tabeli sa Schalkeom, koji je u gostima pobijedio Lokomotivu iz Moskve, također sa 1:0.

Gol za potugalski tim, kojem je ovo prva pobjeda, bio je Moussa Marega u 49. minuti.