Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-parts-new/sql.php on line 166

Fena.ba | Najnovije vijesti iz BiH, regiona i svijeta
Sport     | 29.09.2018. 17:54 |

Na Tušnju remi Tuzla Cityja i Širokog

FENA

TUZLA, 29. septembra (FENA) - U susretu 12. kola Premijer lige BiH, na Tušnju su nogometaši Tuzla Cityja i Širokog podijelili bodove igrajući 0:0.

U prvom poluvremenu vodila se taktička borba uglavnom na sredini terena, ali je bilo prilika za gol na obje strane.

Domaći su zaprijetili u 8. minuti preko Stojčeva, te u 35. minuti, kada je iz daljine pokušao Čomor, ali je lopta otišla preko grede.

Bolje prilike imali su gosti, a nisu ih iskoristili Čorić u 11. , kada je neuspješno pokušao lobovati golmana Fejzića, Bagarić u 36. kada nije zabio gol sa tri metra i Matić u 41. minuti, kada je iz blizine šutirao pokraj gola.

U nastavku se igralo obostrano opreznije, a ponovo su gosti češće šutirali. Najpovoljniju priliku nije u 71. minuti iskoristio Matić šutirajući neprecizno nakon ubačaja iz kornera.

U 78. minuti domaći su tražili 11-erac zbog igranja jednog igrača Širokog rukom, ali sudac Zoran Grbić iz Prijedora imao je drukčije mišljenje.

U 84. dobro je šutirao Šarčević, ali nije uspio iznenaditi golmana Brkića.

Izabranicima trenera Starčevića ovo je četvrti susret u nizu bez poraza i nastavljaju najavljeni hod ka sredini tabele.