Sport     | 18.09.2018. 23:10 |

Liga prvaka-Liverpool u posljednjoj minuti do pobjede nad PSG-om,remi u Beogradu

SARAJEVO, 18. septembra (FENA) - Susretima prvog kola u grupama A, B, C i D počela je nova sezona u nogometnoj Ligi prvaka.

U jednom od najzanimljivijih susreta prvog kola Liverpool je na Anfielu pobijedio Paris St Germain sa 3:2, a gol odluke postigao je Firmino u 90. minuti.

Domaći su golovima Sturidgea u 30. i Milnera u 36. minuti poveo sa 2:0. Gosti iz Pariza smanjili su zaostatak u 40. minuti preko Meuniera, a izjednačio je Mbappe u 83. minuti.

Ipak, pobjedu Liverpoolu donio je Firmino u 90. minuti, 18 minuta nakon što je ušao u igru.

Barcelona je savladala PSV Eindhoven sa 4:0, uz hat-trick Messija, dok je Inter pobijedio Tottenham sa 2:1.

Pobjede u gostima ostvarili su Borussija Dortmund i Atletico Madrid, koji su slavili kod Bruggea (0:1), odnosno Monaca (1:2), dok je Crvena zvezda u Beogradu uspjela uzeti bod favoriziranom Napoliju.

Galatasaray je u Istanbulu pobijedio Lokomotivu iz Moskve sa 3:0, a bez pobjednika je završen meč Schalkea i Porta (1:1).

Schalke 04 - Porto 1:1

Susreti u grupama E, F, G i H igraju se u srijedu, kada će na teren izaći i trojica bh. reprezentativaca. Edin Džeko će s Romom gostovati Real Madridu, Miralem Pjanić s Juventusom ide u goste Valenciji, dok Ermin Bičakčić sa Hoffenheimom igra u gostima protiv Šahtara.

Huseinbašić: Uz podršku navijača do uspjeha

Milošević: Ovo je za svakog igrača utakmica koja se dešava jednom u životu (VIDEO)

Milošević: Ovo je za svakog igrača utakmica koja se dešava jednom u životu

TP 'Intera' Mostar: Radionica o digitalizaciji procesa u MSP

Alma Ras: Slavimo uspjeh s uposlenicima od preko deset i dvadeset godina izvrsnosti