Sport     | 04.08.2018. 19:27 |

Jedan gol za tri boda Tuzla Cityja protiv Mladosti

FENA

DOBOJ KAKANJ, 4. augusta  (FENA) – U okviru 3. kola Premijer lige BiH, u Doboj Kaknju je domaća Mladost poražena u susretu s ekipom Tuzla Cityja rezultatom 0:1 (0:1).

Jedini gol za prva tri boda ekipe Slobodana Starčevića postigao je u 34. minuti Nikola Mitrović na asistenciju Ajdina Nukića.

Domaći tim je ponovo razočarao igrom, a jedinu pravu priliku za izjednačenje propustio je u 63. minuti Gadeon Guzina šutirajući iz dobre pozicije pokraj gola.

Tuzla City nakon tri kola ima solidna četiri boda, uz samo jedan postignuti gol i isto toliko primljenih.

S druge strane, ekipa Mladosti jedina je ekipa koja u prva tri kola nije postigla gol, a primili su 5.

U idućem kolu Tuzla City u gradskom derbiju na Tušnju dočekuje Slobodu, dok Mladost ide u goste još neporaženoj ekipi Krupe.