Sport     | 28.05.2018. 08:49 |

Cedevita izjednačila u finalu hrvatskog prvenstva

ZAGREB, 28. svibnja (FENA) - Košarkaši Cedevite pobijedili su Cibonu 82:73 (27-19, 23-20, 17-20, 15-14) u drugoj utakmici finalne serije hrvatskog prvenstva te su izjednačili na 1:1 u seriji koja se igra na tri pobjede.

Najbolji strijelac Cedevite bio je Will Cherry sa 20 koševa, ali je morao napustiti igru zbog ozljede u 33. minuti.

Bh. reprezentativac i povratnik u Cedevitinu momčad Andrija Stipanović ubacio je 15 koševa uz devet skokova, dok je drugi bh. košarkaš Džanan Musa za 16 minuta na parketu upisao 2 poena, 3 skoka i 2 asistencije, prije nego je morao izaći iz igre zbog pet osobnih.

Kod Cibone su najbolji strijelci bili Luka Žorić i Dominic Gilbert sa po 13 koševa, Domagoj Bošnjak je ubacio 12.

Treća utakmica finalne serije na rasporedu je u četvrtak, 31. svibnja, s početkom u 20 sati, a domaćin u Domu sportova bit će Cedevita.