Sport     | 25.05.2018. 19:35 |

Bh. reprezentativci bolji od Famosa u kontrolnom meču

FENA Internet

SARAJEVO, 25. maja (FENA) - Nogometna reprezentacija BiH savladala je danas u Hrasnici kontrolnoj utakmici ekipu Famosa rezultatom 8:0.

Nacionalni tim u vodstvo je doveo Elvis Sarić u 21. minuti.

Dvije minute poslije Haris Duljević je lijepim udarcem s ruba šesnaesterca povisio na 2:0, a za 3:0 strijelac je bio Edin Višća pred kraj prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu redale su se prilike za ekipu Roberta Prosinečkog, a autogolom Lete bh. selekcija dolazi do 4:0.

Na 5:0 povisio je Riad Bajić u 63. minuti, da bi za 6:0 mrežu zatresao Kenan Kodro na asistenciju Lončara.

Sedmi gol postigao je Ervin Zukanović, a konačnih 8:0 postavio je Goran Zakarić.