Sport     | 09.04.2018. 14:28 |

Larisa Cerić osvojila srebrenu medalju na Grand Prixu u Antaliji

SARAJEVO, 9. aprila (FENA) - Najbolja bosanskohercegovačka džudistkinja Larisa Cerić jučer je u okviru IJF World toura 2018 na Grand prix turniru u Antaliji ostvarila još jedan sportski podvig, osvojivši drugo mjesto.

Kao prvi nosilac turnira bh. olimpijka bila je slobodna u prvom kolu, u drugom kolu je pobijedila predstavnicu Rusije Lianichenko Iuliu, u polufinalu je bila bolja od Ruskinje Gushchina Anna a u finalu je poražena od domaće predstavnice Sebile Akbulut.

Novi bodovi će Cerić potvrditi na trećem mjestu Svjetske ranking liste, saopćeno je iz Džudo saveza BiH.

Larisa Cerić osvojila bronzu na Grand Slamu u Bakuu

Džudo reprezentativci BiH na Evropskom univerzitetskom borilačkom prvenstvu u Zagrebu