Sport     | 31.03.2018. 21:33 |

Radnik u Mejdanu položio oružje još u prvom poluvremenu

FENA

TUZLA, 31. marta (FENA) – Košarkaši OKK Slobode u 5. kolu Lige za opstanak večeras su u Mejdanu ubjedljivo pobijedili bijeljinski Radnik BN Basket rezultatom 96:65 (34:16, 22:13,15:22, 25:14).

Tuzlaci su bili izuetno raspoloženi, pa su uz veliku preciznost (šut u prve dvije četvrtine 57 posto), stvorili veliku razliku i praktično su pobjedu osigurali već u prvom poluvremenu (56:29).

Trener Ivan Velić dao je priliku i mlađim igračima, pa su svi sukladno svojim mogućnostima dali svoj obol pobjedi.

Najefikasniji u redovima OKK Slobode bili su Almir Hasandić sa 26, Enes Latifagić sa 23, te Jasmin Jakupović i Tyron Harris po 11 poena.

U timu radnika BN Basketa najviše Dejan Kokoruš ubacio je 23, a Nemanja Pavlović 12 poena.