Sport     | 13.02.2018. 20:01 |

ABA 2 liga - Košarkaši Zrinjskog poraženi od Lovćena

FENA Internet

SARAJEVO, 13. februara (FENA) - Košarkaši Zrinjskog večeras su u Cetinju poraženi od ekipe Lovćena, u posljednjem susretu 17. kola Druge ABA lige rezultatom 87:74.

Prvu četvrtinu Mostarci su otišli sa prednošću od 21:26, da bi domaćin u drugoj dionici zaigrao bolje i poluvrijeme završio u svoju korist 42:40.

U trećem dijelu meča bilo je izjednačeno 27:27, da bi Lovćen u finišu susreta došao do trijumfa.

Najefikasniji kod Zrinjskog bio je Vedran Princ sa 16 poena, dok je to kod domaćina bio Mašan Vrbica sa 23 postignuta koša.

Drugi predstavnik BiH, Bosna Royal, meč 17. kola odigrao je 8. februara, kada je na svom terenu bio bolji od ekipe Splita sa 77:75.